Kielecki Rynek na kilka godzin zamienił się w sobotę (18 kwietnia) w prawdziwe miasteczko zdrowia.
W ramach akcji „Zdrowie na kółkach” każdy zainteresowany mógł za darmo skorzystać z różnych badań profilaktycznych.
W wydarzeniu uczestniczyli farmaceuci KOIA, którzy stali się już cenionymi ambasadorami akcji profilaktycznych.
https://radiokielce.pl/1400682/profilaktyka-na-kieleckim-rynku-przyciagnela-tlumy/