W niedzielę 29 czerwca Farmaceuci KOIA : Edyta Kiciak, Anna Głuch, anna Gołębiowska oraz Radosław Wesołek uczestniczyli w Parku Miejskim w akcji profilaktyka zdrowia.
Edukowali pacjentów w temacie zasadności szczepień oraz bezpiecznej i skutecznej farmakoterapii. Na stoisku można było zbadać ciśnienie krwi oraz poziom glukozy i cholesterolu