Święto Kielc 2025 z udziałem Farmaceutów KOIA

W niedzielę 29 czerwca Farmaceuci KOIA  : Edyta Kiciak, Anna Głuch, anna Gołębiowska oraz Radosław Wesołek uczestniczyli w Parku Miejskim w akcji profilaktyka zdrowia.

Edukowali pacjentów w temacie zasadności szczepień oraz bezpiecznej i skutecznej farmakoterapii. Na stoisku można było zbadać ciśnienie krwi oraz poziom glukozy i cholesterolu