PIKNIK RODZINNY ZE STREFĄ ZDROWIA
W niedzielę 8 września w Parku Miejskim w Kielcach odbył się Piknik rodzinny, podczas którego farmaceuci KOIA udzielali porad.
W niedzielę 8 września w Parku Miejskim w Kielcach odbył się Piknik rodzinny, podczas którego farmaceuci KOIA udzielali porad.
W ramach opieki farmaceutycznej farmaceuci w Gabinecie Prehabilitacji pracują z pacjentami onkologicznymi w kwestiach dotyczących farmakoterapii i suplementacji. Przejdż do artykułu...
Opracowanie dotyczące wprowadzanych zmian.
AKUALNY STAN APTEKARSTWA I ROZWÓJ W PRZYSZŁOŚCI
W dniu 15 maja w Siedzibie KOIA odbyły się warsztaty szkoleniowe z zakresu udzielania pomocy w stanach zagrożenia.
W dniu 24 kwietnia w siedzibie Kieleckiej Okręgowej izby Aptekarskiej odbyło się ślubowanie i wręczenie Prawa Wykonywania Zawodu Farmaceuty nowym członkom .
Kielecka Okręgowa Izba Aptekarska wraz z Świętokrzyskim Oddziałem NFZ organizuje akcję dla pacjentów
Kielecka Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza na certyfikowane warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Pierwsze warsztaty 15 maja 2024. Zapisy wkrótce
Opracowanie przygotowane przez Okręgową Izbę Aptekarską w Warszawie dotyczące nowelizacji przepisów dotyczących wykonywania zawodu technika farmaceutycznego.
Jak zawiadomić WIF o o zabezpieczeniu produktu leczniczego zepsutego, sfałszowanego lub któremu upłynął termin ważności, zawierającego w swoim składzie środki odurzające, substancje psychotropowe lub prekursory kategorii 1?